O nas

Specjalizujemy się w realizacji projektów w zabudowie bliźniaczej/szeregowej, ale rozwijamy
się i w planach mamy pierwsze większe inwestycje takie jak np. kameralne apartamentowce.

Nasza misja jest jasna – tworzyć projekty o nowoczesnej architekturze oraz ekologicznych
rozwiązaniach, które stanowić będą trwałe wartości dla naszych klientów.

Dążymy do zapewnienia harmonii między estetyką, funkcjonalnością oraz zrównoważonym
rozwojem, tak aby nasze inwestycje spełniały oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta.

Nasze projekty

Niezwykle cieszymy się, że możemy podzielić się z Państwem naszym portfolio projektów, które ilustrują różnorodność i jakość naszych osiągnięć z których jesteśmy niezwykle dumni.

Nasza oferta obejmuje zarówno projekty w zabudowie bliźniaczej, jak i szeregowej. Głęboko wierzymy jednak w dostosowanie się do zmieniających się potrzeb klientów oraz rynku, dlatego poszerzamy naszą działalność, aby realizować pierwsze projekty w zabudowie wielorodzinnej. Równolegle rozwijamy się w branży hotelarskiej realizując pierwsze projekty w formule CondoHotelu.

Projekty w zabudowie bliźniaczej i szeregowej.

Głęboko wierzymy jednak w dostosowanie się do zmieniających się potrzeb klientów oraz rynku, dlatego poszerzamy naszą działalność, aby realizować pierwsze projekty w zabudowie wielorodzinnej. Równolegle rozwijamy się w branży hotelarskiej realizując pierwsze projekty w formule CondoHotelu.

Opieramy się na bogatym doświadczeniem i wiedzy naszego zespołu, który składa się z utalentowanych architektów, inżynierów oraz ekspertów w dziedzinie budownictwa, a jako grupa kapitałowa obejmująca kilkanaście spółek posiadamy głęboką ekspertyzę na polu zarządzania projektami deweloperskimi czego efektem jest realizacja inwestycji własnych, jak i zarządzanie projektami na zlecenie inwestorów zewnętrznych.
Zapraszamy do kontaktu zarówno klientów, którzy pragną spełnić swoje mieszkaniowe marzenia jak i kontrahentów poszukujących zaufanego oraz stabilnego partnera w branży.

Prezes zarządu LC Holding Group Sp. z o.o.

Prezes zarządu LC Holding Group Sp. z o.o. Łukasz Citków

Wesoła Forest

Rewitalizacja Międzylesie

Dom Aloes

Rezydencja Kryształowa